Szkoła Podstawowa Specjalna
Nr 177

ul. Szczęśliwicka 45/47, 02–353 Warszawa

    • Tel.: 22 822-06-42

  • youtube
  • bip
  • etwinning
  • szkoła z pomysłem

ZIMA W MIEŚCIE 2024

Ramowy plan  dnia Zima w Mieście 2024r.
  Poniedziałek 15.01 Wtorek 16.01 Środa 17.01 Czwartek 18.01 Piątek 19.01
7:30-8:10 Powitanie podopiecznych w grupach. Powitanie podopiecznych w grupach. Powitanie podopiecznych w grupach. Powitanie podopiecznych w grupach. Powitanie podopiecznych w grupach.
8:10-8:30 Czynności higieniczne - wspólne śniadanie organizowanie przez akcję Zima w Mieście. Czynności higieniczne - wspólne śniadanie organizowanie przez akcję Zima w Mieście. Czynności higieniczne - wspólne śniadanie organizowanie przez akcję Zima w Mieście. Czynności higieniczne - wspólne śniadanie organizowanie przez akcję Zima w Mieście. Czynności higieniczne - wspólne śniadanie organizowanie przez akcję Zima w Mieście.
08:45 Wyjście na kryty basen ul. Rokosowska 10 Wyjście na kryty basen ul. Rokosowska 10 Wyjście na kryty basen ul. Rokosowska 10 Wyjście na kryty basen ul. Rokosowska 10 Wyjście na kryty basen ul. Rokosowska 10
9:00-10:00 Oswajanie dzieci z wodą, zabawa, rekreacja, kształtowanie umiejętności ruchowych. Oswajanie dzieci z wodą, zabawa, rekreacja, kształtowanie umiejętności ruchowych. Oswajanie dzieci z wodą, zabawa, rekreacja, kształtowanie umiejętności ruchowych. Oswajanie dzieci z wodą, zabawa, rekreacja, kształtowanie umiejętności ruchowych. Oswajanie dzieci z wodą, zabawa, rekreacja, kształtowanie umiejętności ruchowych.
9:30-12:00 Zajęcia rekreacyjne, taneczne, kinowe i plastyczne w Domu Kultury na ul. Rokosowskiej Zajęcia rekreacyjne, taneczne, kinowe i plastyczne w Domu Kultury na ul. Rokosowskiej Zajęcia rekreacyjne, taneczne, kinowe i plastyczne w Domu Kultury na ul. Rokosowskiej Zajęcia rekreacyjne, taneczne, kinowe i plastyczne w Domu Kultury na ul. Rokosowskiej Zajęcia rekreacyjne, taneczne, kinowe i plastyczne w Domu Kultury na ul. Rokosowskiej
12:00-13:00 Czynności higieniczne związane z obiadem. Obiad. Czynności higieniczne związane z obiadem. Obiad. Czynności higieniczne związane z obiadem. Obiad. Czynności higieniczne związane z obiadem. Obiad. Czynności higieniczne związane z obiadem. Obiad.
13:00-14:00 Dogoterapia - zajęcia mają na celu przełamania lęków, rozwijania funkcji poznawczych, stymululacji zmysłów oraz ćwiczenia koncentracji. Dogoterapia uczy samodzielności i odpowiedzialności za siebie i psa. Wpływa na stan emocjonalny, łagodzi stres i samotność, relaksuje. Zabawa z Animatorką to przyjemne spędzenie czasu wypełnione ciekawymi atrakcjami, zabawami, wyzwaniami.  Mini ZOO - Głównym celem mini zoo jest nie tylko pokazanie  zwierząt, ale przede wszystkim przybliżenie  ich świata, potrzeb czy też zwyczajów.  Blaszany Bębenek Teatr pt. Skarb to nie złoto". To wesoła i wciągająca opowieść o dwóch krasnalach, którzy wyruszają do lasu po roślinę, z której mikstura pomoże w wypędzeniu dokuczliwych nietoperzy z zamku.  Spotkanie z krabem to doskonałe ćwiczenie umiejętności skupiania uwagi, obserwowanym zjawisku świata przyrody, ćwiczenie umiejętności zapamiętywania i dokumentowania własnych obserwacji.
14:00-16:00 Swobodna zabawa w grupie. Odbiór dzieci do domu. Swobodna zabawa w grupie. Odbiór dzieci do domu. Swobodna zabawa w grupie. Odbiór dzieci do domu. Swobodna zabawa w grupie. Odbiór dzieci do domu. Swobodna zabawa w grupie. Odbiór dzieci do domu.
Atrakcje mogą ulec zmianie, niezależnie od organizatora. 

 

W naszej szkole akcja „Zima w mieście 2024” odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii (15.01-19.01)

Zapisy rozpoczną się 24 listopada od godziny 16:00 i potrwają do 10 grudnia do godziny 23:59.

Dziecko zapisujemy przez system elektroniczny, logując się przez stronę: http://www.warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl lub odręcznie w formie papierowej, którą należy złożyć bezpośrednio w szkole u koordynatora akcji.

Informacja o zakwalifikowaniu się dziecka pojawi się 15 grudnia o godzinie 16:00 w systemie elektronicznym.

Opłaty za akcję są następujące: 30 zł dziennie za opiekę oraz 20 zł dziennie za posiłki.

 

Zachęcam do skorzystania z akcji!

 

Koordynator akcji „Zima w mieście 2024”

Jadwiga Gregorczyk